Spomienky na snehuliaka
Martin Oskorip Dovoľte mi spomienku: Sneží. Zima je v tomto období v plnej sile. V teple domova sedím pri okne a pozerám… Ako deti sme trávili pomerne veľa času hrami. Z každého dvora sa na nás usmieval snehuliak. Kto nemal sánky, spúšťal sa z blízkeho kopca na vreci plnom slamy. Vyšľapané lesné chodníčky boli naše žily pulzujúce vo svete plnom […]